Neden Gebze Yağmur Akademi İSG Eğitimi?

neden isg egitimi gebze yagmur akademi 1
Neden İSG Eğitimi Gebze Yağmur Akademi

Neden Gebze Yağmur Akademi İSG Eğitimi sorusunun cevabını bu yazıda bulabilirsiniz. Gebze Yağmur Akademi İSG Eğitimi Ailesi olarak; eğitimlerimizde teorik bilgilerimiz ile iş sahasında yaşadığımız deneyimleri birleştiriyor, öğrencilerimize eşsiz bir bilgi havuzu sunuyoruz. Uzman kadromuzla sizlere en iyi verimi sağlayacağınız bir eğitim hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkili bir eğitim kurumuyuz. İSG EĞİTİMLERİMİZ sonrası sertifika almaya hak kazanırsınız. Yetki belgemize Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı sisteminden sizlerde ulaşabilirsiniz.

Neden Gebze Yağmur Akademi İSG Eğitimi Sorusunun Cevabı Kaliteli Eğitim

Neden Gebze Yağmur Akademi sorusunun cevabını kaliteli eğitim olarak açıklayabiliriz.
Neden Gebze Yağmur Akademi İSG Eğitimi?

Gebze Yağmur Akademi İSG Eğitimi ile A B C sınıfı iş güvenliği uzmanı olabilirsiniz. Deneyimli eğitici kadromuz ile size en iyi eğitimi veriyoruz. Böylece İSG sınavında yüksek başarı elde edebiliyorsunuz. Bu konuda iddialıyız. Çünkü öğrencilerimizin %98’inin İş güvenliği uzmanlığını kazanmasını sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin iyi bir eğitim alması için ders kaynaklarının önemini çok iyi biliyoruz. Bu konuda tüm hazırlıklarımızı yaptık. Konu anlatımı ve soru bankası kitabı, ders notları, çalışma soruları, denemeler, slaytlar bu konuda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir. Ayrıca hap notlar ile en önemli konuların özetini öğrencilerimize sunuyoruz.

Profesyonel Eğitimciler Gebze Yağmur Akademi İSG Eğitimi

profesyonel egiticiler

En yüksek düzeydeki akademik rütbe ve akademik unvana sahip Prof. Dr. Unvanlı eğiticiler, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı eğitici belgesine sahip yetkili eğiticiler, Bilim İnsanları listesi yer alan eğiticiler, Yabancı kuruluşlarda tecrübeli ve saha tecrübeli eğiticiler, Öğretim Üyesi eğiticiler ( Öğretim üyeleri, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından denetlenen üniversite, yüksekokul ya da enstitü gibi kurumlarda çalışan). Uzman eğiticilerimiz ile başarılı bir eğitim süreci geçirmenizi sağlıyoruz.

Gebze’de Yetkili Tek Uzmanlık Kurumu

A sınıfı İş güvenliği uzmanlığı,  B sınıfı İş güvenliği uzmanlığı, C sınıfı İş güvenliği uzmanlığı veya işyeri hekimliği / işyeri hemşireliği unvanına sahip olmanız için  yetkili bir eğitim kurumundan İSG eğitiminizi almak zorundasınız. aksi halde ÖSYM sınav başvurunuz sistem tarafından kabul edilmemektedir fakat ÇSGB tarafından yetkili olan GEBZE YAĞMUR AKADEMİ eğitim kurumuzdan uzmanlık eğitiminizi alarak İSG sınavlarına sınırsız girme hakkını kazanabilirsiniz.

Profesyonel Eğitimciler Gebze Yağmur Akademi İSG Eğitimi

En yüksek düzeydeki akademik rütbe ve akademik unvana sahip Prof. Dr. Unvanlı eğiticiler, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı eğitici belgesine sahip yetkili eğiticiler, Bilim İnsanları listesi yer alan eğiticiler, Yabancı kuruluşlarda tecrübeli ve saha tecrübeli eğiticiler, Öğretim Üyesi eğiticiler ( Öğretim üyeleri, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından denetlenen üniversite, yüksekokul ya da enstitü gibi kurumlarda çalışan). Uzman eğiticilerimiz ile başarılı bir eğitim süreci geçirmenizi sağlıyoruz.

İSG Öğrencilerimize Verdiğimiz Hizmetler

isg uzmanligi ogrencilerimize verdigimiz hizmetler
İSG Uzmanlığı Öğrencilerimize En İyi Hizmetleri Veriyoruz!

Ücretsiz İSG Ders Kitabı

A sınıfı İş güvenliği uzmanlığı konu anlatımı & soru bankası kitap

B sınıfı İş güvenliği uzmanlığı konu anlatımı & soru bankası kitap

C sınıfı İş güvenliği uzmanlığı konu anlatımı & soru bankası kitap

İşyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği konu anlatımı & soru bankası kitap

Eğitim aldığınız uzmanlık alanı için güncel eğitim kitabı desteği

Ücretsiz ders katılımı sınav başarısına kadar

Zorunlu İSG eğitim sürecinizi tamamladıktan sonra, bir sonra ki eğitim programlarımıza dahi katılabilirsiniz. Hem de bunun için sizden ücret talep etmiyoruz. Gebze Yağmur Akademimize kayıt olan öğrencilerimize canlı ve örgün derslerimize sınırsız katılım hizmeti sunuyoruz. Amacımız başarınıza başarı katmak. Bizlerle İSG başarı merdivenlerinizi doğru adımlarla çıkmanız.

Doküman desteği, hap bilgiler, deneme test soruları

Eğiticilerimizin, ders anlatımı sunumdaki slaytlar. (doküman desteği) İSG sınavı başarısı en önemli mevzuat bilgileri (hap bilgiler). İSG sınav da çıkmış ve çıkma olasılığı yüksek olan sorular (deneme test soruları)

Sınav Kampı

Eğiticilerimiz için sınava dair soru cevap çözümü yapılır. Sınava yönelik hızlandırılmış eğitim desteği ile sınavda çıkmış veya çıkma olasılığı yüksek sorular paylaşılır.

Bütün sorulara cevap

İş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı eğitimi için tüm sorularınızı yanıtlıyoruz. Yetkili eğitim danışmanımıza 0537 692 1121 numaramızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Eğitim sonrası iş desteği

İş güvenliği uzmanlığı,  işyeri hekimliği veya işyeri hemşireliği (İSG) sınavı başarınızı sağladıktan sonra firmalarla aranızdaki bağı kuruyoruz.

Kariyer ağına katılım

İş ilanları için whatsapp grubumuz mevcuttur. Öğrencilerimizi grubumuza dahil ediyoruz. Tüm İl’lerden  gelen İSG iş ilanlarını güncel olarak paylaşıyoruz. Size uygun iş ilanını seçerek görüşme sağlayabilirsiniz.

Referans mektubu desteği

Görüşmelerinizde gönül rahatlığıyla (öğrencilerimizin) referansınız oluyoruz. Ayrıca bizleri arayan firmalara, CV’sini bırakan öğrencilerimizin CVlerini kendimiz ulaştırarak kolaylık sağlıyoruz.

İsteğe bağlı mesleki eğitim desteği

  • Patlamadan Korunma Dokümanı Hazırlama Eğitimi
  • Yüksekte Çalışma Eğitici Eğitimi
  • Yangın Eğitici Eğitimi
  • Eğiticinin Eğitimi

Gebze Yağmur Akademi Farkı ile İSG Eğitimi

Gebze Yagmur Akademi Farki ile isg Egitimi

Profesyonel eğitimcilerden oluşan ve güncel mevzuatı yakından takip eden eğitim kadrosuna sahibiz. Gebze’de ve tüm çevre ilçelerinde Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Tarafından tek yetkili eğitim kurumuyuz. Sınav başarısı sağlayana kadar sizlere ve tüm öğrencilerimize eğitimlerimizle destek sunuyoruz. Sınav başarısı sonrası iş olanağı desteği veriyoruz. İlgili ve yetkili kadromuz ile cevapsız sorularınıza her daim yanıt bulabilirsiniz.

Merkezi konum

Gebze Yağmur Akademi İSG Kurumumuz ile ulaşım noktasında da sizlere kolaylık sağlıyoruz. Marmaray ve toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz bir noktadayız. Aracınız ile ulaşım sağladığınızda ise Gebze Yağmur Akademimizin konumunda ücretli otopark mevcuttur.

Konforlu sınıflar (ferah ve klimalı)

Sınıfımızda kışın ısınmanızı sağlamak için klimamız ve kombimiz mevcuttur. Yazın ise serin bir sınıf ortamı için klimalarımız kullanılmaktadır. Toplam 25 kişilik ferah ve geniş bir alana sahiptir.

Kantin (Ders aralarında çay ikramı)

Ders aralarınızda çay ve su ikramlarımız bulunmaktadır. Gebze Yağmur Akademimiz de Ders aralarınızı kantinimizi kullanarak dinlenebilirsiniz.

Öğrencilerimize Kampanyalarla Destek Oluyoruz

ogrencilerimize kampanyalarla destek oluyoruz
Öğrencilerimize Kampanyalarla Destek Oluyoruz!

Erken kayıt dönemlerinde fiyat avantajı sağlıyoruz. İSG Mesleki eğitim belgelerinde öğrencilerimize %15 indirim sağlıyoruz. Kayıtlı öğrencilerimize kitap hediye ediyoruz. Ücretsiz sınav kampı sağlıyoruz. İSG eğitimi protokolümüz olan firmalar arası indirim sağlıyoruz.

Erken kayıt kampanyası

İSG Kampanyalarımız ve mesleki eğitim kampanyalarımız için bize ulaşabilirsiniz.

Üniversite Protokolü

Kocaeli Üniversitesi Öğrencilerine ve 1. Derece akrabalarına %15 indirim.

Meslek Odası Protokolü

Türk mühendis ve mimar odaları birliği üyelerine % 15 indirim. Kayıt  protokolü uygulanır.